ÇUKUROVA 9. KİTAP FUARI

Tomris Güzelyurt 25 Aralık 2015

ETKİNLİK PROGRAMI VE İMZA GÜNLERİ AÇIKLANDI

Çukurova Kitap Fuarı 9. Yılında 9 Gün Olarak Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle, Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile 09-17 Ocak 2016 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Çukurova 9. Kitap Fuarı etkinlik programı ve imza günleri açıklandı.

Dokuzuncu yılında dokuz gün olan Çukurova Kitap Fuarı, 250 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleştirilecektir. Fuarda panel, söyleşi ve çocuk etkinlikleri gibi 70 kültür etkinliği düzenlenecektir.

Çukurova 9. Kitap Fuarı, aralarında Ahmet Ümit, Ercan Kesal, İsmail Saymaz, Yekta Kopan, Gülten Dayıoğlu, Mahir Ünsal Eriş, Mavisel Yener, Kahraman Tazeoğlu, Murathan Mungan, Behiç Ak, Aret Vartanyan, Seda Diker, Aytül Akal, Ömer Sevinçgül, Senai Demirci, Erdal Demirkıran, İpek Ongun, Üstün Dökmen, Hikmet Anıl Öztekin, Sibel Eraslan, Yavuz Bahadıroğlu’nun da bulunduğu pek çok değerli yazarı, şairi ve çizeri konuk ediyor.

Çukurova Kitap Fuarı’nı Takip Edin

Bugünden itibaren yayınlanacak imza günleri ve etkinlik programına www.cukurovakitapfuari.com sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden ulaşılabilir. Kitap fuarıyla ilgili en güncel haberleri, konuk yazarları, katılımcı yayınevlerini, imza günleri ve etkinlik programıyla ilgili her türlü güncel haberiwww.facebook.com/cukurovakitap, www.twitter.com/kitapfuari ve www.instagram/kitapfuari üzerinden de takip edebilirsiniz.

Girişin ücretsiz olduğu Çukurova 9. Kitap Fuarı, 07-16 Ocak 2016 tarihleri arasında 10.00-19.30, 17 Ocak Pazar günü ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir