‘Kanatlarım Aşk’tandı’ piyasada

Tomris Güzelyurt 21 Temmuz 2016

“KANATLARIM AŞK’TANDI”

Alfa Yayınları Mona Kitap’tan çıkan ‘Kanatlarım Aşk’tandı’ adlı şiir kitabıyla Türkiye’de edebiyat dünyasına başarı olarak adlandırılabilecek satış hızıyla adım atan Selin Söğütlügil, keyifli serüvenini MAG Temmuz sayısında anlattı.

Yaşamın tek amacı olarak vurguladığı ‘aşk’ olgusunu şiir kitabı ‘Kanatlarım Aşk’tandı’ da tanımlayan Selin Söğütlügil, kendisini en çok etkisi altına alan ‘Hüzün’ temasını ve çok daha fazlasını MAG okurları ile paylaştı. Gerçek sevgi ve aşkın, evrendeki en büyük yansımasının koşulsuz yardımlaşma olduğunun altını çizen Söğütlügil, Kansersiz Yaşam Derneği’nin projeye dönüştürdüğü ‘Yenilenme Yardım Kampanyası’ kapsamında düzenlenen dünyanın en zorlu maratonlarından olan Büyük Çin Seddi Koşusuna katılacak olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Selin Söğütlügil ’in röportajının yer aldığı MAG Temmuz sayısı, birbirinden renkli içeriği, özel röportajları ve gündemi yakından takip eden köşe yazarları ile www.magdergi.com.tr, DijiMecmua, Turkcell Dergilik ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir