Kitap ve kitaba dair aradığınız ne varsa Kitapfiks.com’da

Tomris Güzelyurt 7 Haziran 2017

Aradığınız tüm kitaplara, aynı anda aynı yerde ve oturduğunuz yerden ulaşmanız Kitapfiks.com ile mümkün oluyor. Sahip olmak istediğiniz hangi türde kitap olursa olsun, kitabın adını arama butonuna yazarak dilediğiniz kitaba, size özel avantajlar, kampanya ve indirimler ile sahip olabilirsiniz. Okumak istediğiniz kitaba karar vermeseniz dahi kategoriler arasında dolaşıp kitap kapaklarını ve tanıtımlarını inceleyerek size uygun kitabı kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Daha Fazla Okuyabilin Diye…

Kitapfiks.com ile hem zamandan hem enerjiden hem de nakitten tasarruf yapmak mümkün oluyor. Aradığınız kitabı kolayca kütüphanenize ekleyebilmenin yanı sıra indirim ve avantajlar sayesinde daha fazla kitap sahibi olmanız da kolaylaşıyor. Yeni ürünler, yeni tema, yeni sunucu ve yeni kadro ile tüm isteklerinize hitap etmeyi hedefleyen kitapfiks.com, kapıda ödeme ve havale ödeme seçenekleri sunuyor. Tek seferde 75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava imkânı sunan Kitapfiks, ödemelerin havake yahut EFT ile ödenmesi durumunda %5 indirim sağlıyor.

Aradığınız Ne Varsa…

Başvuru, bilgisayar, ekonomi, mizah, edebiyat, şiir, felsefe-düşünce, yabancı dil, müzik, lisan, spor, tarih gibi birçok farklı türde kategori Kitapfiks.com’da sizleri bekliyor. Geniş ürün yelpazesine sahip site sayesinde aradığınız her şeyi aynı anda, aynı yerde bulmanız olağanlaşıyor. Bunun yanı sıra sitede bulunan Fırsat Köşesi sayesinde kitaplara büyük indirimlerle sahip olma imkânı doğuyor. Sitede yer alan kitap setleri kategorisiyle dilediğiniz kitapları set şeklinde kolayca satın almanız kolaylaşırlen CD-DVD ve diğer farklı ürünler de satışa sunuluyor.

Kitap ve kitaba dair aradığınız ne varsa Kitapfiks.com’da bulabilir, detaylı inceleyerek güvenle satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir