Kitapfiks.com yeniden satışa başladı…

Tomris Güzelyurt 6 Şubat 2017

kitapfiksOn-line kitap satış mağazası www.kitapfiks.com uzun bir süreden sonra yeniden satışa döndü. Konuyla ilgili olarak Ne istediğini bilen okurun sitesi kitapfiks.com bir açıklama yaptı. ” Kitapfiks.com kısa bir aradan sonra yenilikleri ve tüm işlevselliği ile tekrar yayında…

Okura daha iyi hizmet verebilmek için sitemizin açılış hızını arttırmak amacıyla çok daha hızlı bir sunucuya taşındık. Bu konuda bizlere desteğini esirgemeyen Markum.net yetkililerine teşekkürü borç biliriz. Bunun yanı sıra görselliğe katkı sağlamak içinde sitemizin temasını Proticaret tema arşivinden seçtik. Öte yandan iletişim hatlarımızı da yeniledik. Pasifik Telekom garantisi ile tüm müşterilerimiz 7/24 saat bize ulaşabilecek.

Yeniden tasarlanan dinamik içeriğimiz sayesinde ziyaretçilerimiz aradığı yayına www.kitapfiks.com sayesinde kolay ve hızlı bir biçimde ulaşabilecekler. Amacımız kitapla okuru kısa yoldan buluşturmak ve kitap okurlarına destek vererek kitap okuyan sayısını arttırmak ve geleceğe ışık tutmak.

Şirketi, yapısı ve kadrosuyla yenilenen Kitapfiks kapılarını açtı, ürün kabulüne başladı. Kitaplarınızın satışını yapmak istiyoruz.

Bu nedenle; yayınlarınızın yada kitaplarınızın, fiyat ve indirim bilgisini, teknik özelliklerini ve kısa bilgilerini, fotoğraflarını, stok bilgisini içeren tanıtımları bize göndermenizi talep ediyoruz. Yayınevleri ve yazarlar kitaplarla ilgili tanıtımlarınızı yeniurun@kitapfiks.com adresine gönderebilirsiniz.”

Hadi iyi okumalar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trackbacks/Pingbacks

  1.  Kitapfiks.com'dan açıklama