MOİ Sahne’de ‘2’si 1 Arada’

Tomris Güzelyurt 14 Kasım 2016

 

İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne, romantik bir komedi oyununu tiyatroseverlerle buluşturuyor. 17 Kasım’da izlenebilecek ‘2’si 1 Arada’ adlı oyunda, iki kadın arasında kalan bir erkeğin ve kocasından kolay kolay vazgeçmeyecek bir kadının hikayesi komik bir dille anlatılıyor

Mall of İstanbul‘da yer alan MOİ Sahne, 17 Kasım 2016 Perşembe günü saat: 20.30‘da romantik komedi tarzdaki 2’si 1 Arada adlı tiyatro oyununu sergiliyor. Eşi ve sevgilisi arasında kalan bir erkekle, kocasından kolay kolay vazgeçmeyecek bir kadının komik hikayesi.. Yönetmenliğini Ahmet Kazanbal‘ın üstlendiği, Ruhi Sarı, Neslihan Yeldan, Cemal Hünal ve Duygu Şen‘in oyuncu kadrosunu oluşturduğu tiyatro oyununun organizatörlüğünü Gate Production Sahne Sanatları yapıyor.

Komik Olaylar Silsilesi

Dominant bir kadını canlandıran Oya’nın (Neslihan Yeldan) kocasına sürpriz yapmak için seyahatten erken dönmesiyle, kocası rolündeki Tuna’nın (Ruhi Sarı) kendisini aldattığını öğrenmesi sonucu komik olaylar silsilesinin başladığı oyunda; sevgili rolünü canlandıran Duygu Şen’in bir anda eve gelmesi ve hırsız olarak eve giren sevilen oyuncu Cemal Hünal’ın neredeyse yıkılacak olan bu evliliği kurtarmak adına yaptıkları, bir kaosa dönen ev hali, mizahi bir pencereden yansıtılıyor. Kadın-erkek ilişkileri arasında görülebilecek sorunları komik bir şekilde ele alan tiyatro oyununda, asıl vurgulanmak istenen şey; Sevgi için gösterilen emek ve mücadele.. Tek perdelik oyun için biletler, MOİ Sahne gişesinden ve biletix’ten temin edilebiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir