Nisan Ayında Kats Sahne

Tomris Güzelyurt 8 Mart 2016

Alternatif Performansların Yenilikçi Adresi Kats Sahne Nisan Ayında da Tiyatro Oyunları ve Konserlerine Son Hız Devam Ediyor…
Deneyimsel performansların sıcak ve samimi merkezi Kats Sahne nisan ayı programını açıkladı…

AŞK LİSTESİ: Hayallerinizde yarattığınız kadının ya da erkeğin nasıl olmasını dilerdiniz? Uzun ya da kısa boylu, yeşil, mavi veya siyah gözlü… Uzun saçlı, kısa saçlı, sarışın, esmer, kızıl… Güzel vücutlu, sportmen, işinde başarılı… Zengin, fakir ya da idare eder. Hangisi? Belki hepsi, belki hiç biri? Ya da hayallerinizdeki insan; duygusal, aşk dolu, yumuşak, anlayışlı, yani belirgin bir fiziksel özelliği olmayan sadece sizi seven ve sevilmeyi bekleyen biri olsaydı ne olurdu?
Ve şimdi sizlerden, bütün bu özelliklerden 10 tanesini seçerek karışık bir liste yapmanızı istesek acaba nasıl bir liste yapardınız? Büyük bir olasılıkla ortaya güzel bir “karışık” çıkardı.
TİYATRO ŞENAY bu yıl da, perdesini gizemli, eğlenceli, komik , şaşırtıcı bir oyunla açıyor. ‘Aşk Listesi’. Çok eğlenceli romantik bir komedi izlemek istiyorsanız sizi TİYATRO ŞENAY yapımı AŞK LİSTESİ oyununa bekliyoruz. 1,6,8,16,17,20 ve 29 Nisan, 20:30, 30-40-50 TL.
Yazan : Norm FOSTER, Yönetmen : Özdemir ÇİFTÇİOĞLU
Yönetmen Asistanı : Emre AKTAŞ, Çeviren : Menekşe UÇAROĞLU
Oyuncular : Onur ŞENAY, Pamela SPENCE, Ümit İLBAN
Işık Tasarım : Yüksel Aymaz, Dekor : Sırrı Topraktepe
Kostüm : Oxana Cozlova , Fotoğraf : Fethi KARADUMAN
Afiş Tasarım : Berkcan OKAR, Prodüksiyon : Kats Sahne
Süre : 2 Saat (İki Perde)

KADER ARKADAŞIM: Zıt kutuplardaki iki kadının kader arkadaşlığı… Hayattan beklentisi kalmamış bir suçlu(Kamuran Akkor), hayatında daha önce hiçbir davaya girmemiş ve meslek aşkıyla yanıp tutuşan bir avukat(Özden Çiftçi) ile kafa kafaya verirse ne olur? Hayatlarını kaçırmış bu iki insan ortak bir noktada nasıl buluşur ve kim kime yardım eder? Gerisini merak ediyorsanız Kamuran Akkor’un ilk kez tiyatro sahnesine çıkacağı oyuna davetlisiniz. 9,10,13,15,22 ve 27 Nisan, 20:30, 30-40-50 TL.
Yazan: John Mortimer, Oynayanlar: Kamuran Akkor-Özden Çiftçi
Çeviren: Zeynep Küpeli, Yöneten: Onur Şenay
Dekor-Kostüm: Oxana Cozlova, Uygulayan: Sırrı Topraktepe
Afiş-Fotoğraf: Fethi Karaduman, Afiş-Tasarım: Berkcan Okar, Süre:1 Saat (Tek Perde)

KUPA ROCK PARTİ: Kupa, Nisan 2010’da İlker Özbek ve Bora Ok tarafından kuruldu. Öncelikli amacı mutluluk kaynağı ürettiği eserleri kitlelerle paylaşmak olan grup, kurulduğundan günümüze kadar olan süreçte çok sayıda konser verdi. 2015 Haziran ayında değerli müzisyen Alen Konakoğlu prodüktörlüğünde ilk albümü Yalancı Şehir’i yayınlayan Kupa, ilk video klibi albümdeki parçalardan “Hoşçakal”a çekti. Kupa, tüm iştahıyla üretmeye ve konserlerine devam etmektedir.
Kupa, 2 Nisan Cumartesi gecesi Türkçe ve Yabancı Rock repartuvarıyla Kats Sahne’de dinleyenleriyle buluşuyor. Bu muhteşem rock parti için yerinizi şimdiden ayırtın. 2 Nisan, 21:00, 20 TL.
Vokal-Gitar: İlker Özbek
Davul: Bora Ok
Gitar: Gökhan Özkaya
Bas: Onur Yorulmaz
Keman-Back Vokal: Melike Çetin

Kats Sahne Nedir? Kültürel ve deneyimsel aktivitelerin merkezi Kats Sahne, Türkiye’ye yenilikçi bir performans anlayışı getiriyor. 2 ay önce kurulan Kats Sahne, oyunlardan kabarelere, konserlerden workshoplara, kişisel gelişim çalışmalarından atlı okçuluğa kadar bir çok etkinliği bünyesinde bulunduran bir deneyim sunuyor. Kamuran Akkor ve Tiyatro Şenay’ın hayallerini gerçekleştirmek için kurdukları mekan, benzersiz bir sanat projesi niteliğinde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir