“O” RAFLARDAKİ YERİNİ ALIYOR

Tomris Güzelyurt 16 Aralık 2016

“O” RAFLARDAKİ YERİNİ ALIYOR

Finans uzmanı ve kişisel gelişim danışmanı Oğuz Tokgöz, kariyeri boyunca danışanlarından edindiği tecrübe ve birikimini “O” isimli ilk kitabıyla okurlarla buluşturuyor…

Kişisel gelişim koçu Oğuz Tokgöz’ün danışanlarıyla gerçekleştirdiği sohbetler ışığında yazdığı ve arkadaşlık, dostluk, sevgi hakkında düşündüren kitabı “O”, raflardaki yerini aldı.

“O”, kadın-erkek ilişkilerinden; kadınlar ve erkeklere ait kapalı dünyalara göz deliğinden bakarak, kendileri hakkında bir kez daha düşünmeye davet ediyor. Kişisel gelişim konusunda bilinenleri hayata nasıl uygulayacağınızı sohbet tadıyla anlatmasıyla diğerlerinden ayrılan kitap, farketmeden size öğretilerden parçalardan da sunuyor.

Hayatı naiflik, sevgi ve analitik bir eksen üzerinden okurla paylaşan modern zamanların Don Kişot’u Oğuz Tokgöz kitabıyla ilgili olarak: ”İlk kitabımı, kitapseverlerle buluşturmanın heyecanı içerisindeyim. Bencilce ama kitabı sıkılmadan okuyacağınızı ve seveceğinizi düşünüyorum. İçinde yaşanmışlık olan şeylerin inandırıcı olması, nedenini bilmediğim ilginç bir tılsımdır. “O” ile danışmanlığını yaptığım ve sıcak bir bağ kurduğum insanlarla olan sohbetlerimi okurlarla paylaşarak, bir nevi onlara da bu yaşanmışlıklardan bir takım tecrübeler aktarmayı amaçladım. Her satırına, yaşadığım pek çok şeyden bir parça yerleştirdim. İnsan ilişkilerinin hoyratlaştığı dünyada, hayata naif bir bakışla yaklaşmaya çalıştığım “O” nun su gibi okunacak kitaplar arasında yer alıp, insanların hayatlarına olumlu anlamda bir dokunuş yapmasını temenni ediyorum.” Dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir